OMÜ Genel Sekreteri SAMULAŞ’ta

OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı’nın ziyaret ettiği SAMULAŞ Genel Müdürü, “OMÜ, yeni hat ile daha da prestij kazanacak” dedi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Genel Sekreteri Menderes Kabadayı, Samsun Büyükşehir Belediye SAMULAŞ Genel Müdürünü ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

TAMGACI’DAN OMÜ’YE ÖVGÜ

OMÜ Genel Sekreteri Menderes Kabadayı’yı makamında ağırlayan SAMULAŞ Genel Müdürü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kampüsiçi 3’üncü Etap Raylı Sistem Hattı’ndaki çalışmalar hakkında kısa bilgi veren Genel Müdür, “Bu bölgedeki çalışmalarımızı en kısa sürede sonlandırarak OMÜ’lülerin kesintisiz raylı sistem ulaşımı ile buluşmasını sağlamak istiyoruz. Türkiye’nin başarılı üniversiteleri arasında yer alan OMÜ, raylı sistemin de hizmet vermeye başlaması ile daha da prestij kazanacak” dedi.

Genel Müdür ziyaretle ilgili olarak ayrıca, OMÜ ile SAMULAŞ arasında yürütülen çalışmaların sürmesi ve bunlara yenileninin eklenmesi konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir