Başkan Yılmaz, her an vatandaşın yanında

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Samulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, SAMULAŞ kontrol merkezinde tramvayda yolculuk yapan vatandaşları izledi, hizmeti yerinde denetledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Samulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, vatandaşların belediye hizmetlerinden memnun olup olmadığını yerinde yaptığı denetimlerle sürdürüyor. Bu kapsamda tramvay hizmetinin verildiği SAMULAŞ Kontrol Merkezi’ne sabahın erken saatlerinde gelen Başkan Yılmaz, işine, okuluna giden vatandaşları seyahat sırasında güvenlik kameralarından izledi. Yolculuk eden vatandaşları takip eden ve görevlilerin çalışmalarını izleyen Yılmaz, bir sorun olup olmadığını, vatandaşa verilen tramvay hizmetinin hangi durumda olduğunu kontrol merkezinde yerinde gördü. Vatandaşlar gidecekleri yerlere ulaşmak için tramvay hizmetinden sorunsuz yararlanırken Başkan Yılmaz, duraklar, tramvay içi, güzergahı an ve an izledi.

Yılmaz, Samsun sevdasıyla çalışıyoruz

Yılmaz, “’Halka hizmet Hakk’a hizmettir diyerek, insanın olduğu her yere hizmet götürmek, her vatandaşımızın hayatına dokunmak için Samsun sevdasıyla çalışıyoruz. Önemli bir hizmetin verildiği Samulaş Kontrol Merkezimizden çalışmaları yerinden takip ettik. Ulaşım en önemli unsurlar arasında. Halkımızın rahat, konforlu, güvenli bir şekilde kısa sürede ulaşım hizmetlerinden yararlanması için çaba harcıyoruz. Vatandaşımız mutlu ise bizde mutluyuz.” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Samulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan, eşlik ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir