Samsun Hafif Raylı Sistem

Tel : +90 362 436 00 01      E-Posta : info@samulas.com.tr
Hareket Saatleri Ücretlendirme Bilet Satış
Noktaları
Güzergahlar Anılarınız İstek / Şikayet Kayıp Eşya
 
  İnsan Kaynakları

Sosyal Haklar

Samulaş  A.Ş., çalışanlarının parasal ve sosyal haklarını  İş Sözleşmesi’ ne uygun olarak günün koşullarına göre belirlemektedir.

Şirket çalışanları, sağlık yardımı, öğle yemeği, eğitim olanakları, iş kıyafeti ve servis  gibi sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklardan da yararlanırlar.

Eğitim

Göreve yeni başlayan çalışanlara; Şirketimize adaptasyonları konusunda destek sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel hizmet bilgilerini vermek amacıyla, hizmet içi eğitimin önemini artırmış; eğitim, çalışma hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Çalışanlara, görevlerinin gerektirdiği teknik içerikli ve kişisel gelişimlerine yönelik eğitimler; kurum içi veya kurum dışı uygulamalı sınıf eğitimleri teorik ve pratik olarak sunulmaktadır.

Şirketimizde Performans Yönetimi Sistemi, yenilikçi hizmet anlayışının tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesini sağlamak ve çalışanlarımızın yöneticileriyle olan iletişimlerinin güçlendirilerek bireysel ve kurumsal seviyede başarıya ulaşma sürecini hızlandırmak için bir araç olarak görülmekte ve yenilenen ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

İş Başvurusu Bilgisi

Örnek Samulaş A.Ş. CV s

 

Özgeçmişinizi (CV) doldurarak sadece insankaynaklari@samulas.com.tr adresine mail olarak gönderiniz

Copright © 2011 - Tüm Hakları Saklıdır.   |    www.samulas.com.tr   |


Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.      
Adres: Samsun-Ankara Karayolu Yeşildere Mah.  Eski Köy Hizmetleri Binası Arkası Atakum / SAMSUN
Tel: 0 362 436 00 01 ( Dahili: 401)         Fax:  0 362 436 00 83

( Samsun Hafif Raylı Sistem Bilgi-İşlem Ekibi )